"Imádkozzatok szüntelenül. Adjatok hálát mindenért, mert Isten ezt kívánja mindnyájatoktól Krisztus Jézusban."

1 Tessz 5, 17-18

SZENTSÉGEK KISZOLGÁLTATÁSA »
Sajnálattal tájékoztatjuk a kedves Testvéreket, hogy a keresztség, a házas-ság és a bűnbocsánat szentségének kiszolgáltatása is szünetel, és sajnos a szentáldozásra sincs lehetőség. Most a lelki-áldozás formájában találkozhatunk Jézussal, és hívhatjuk, fogadhatjuk Őt a szívünkbe.
Élő szentmise-közvetítés a Városmajori Jézus Szíve Plébániatemplomból »
Hétköznapokon reggel 7 órakor,
vasárnap reggel 9 órakor
Nagyheti szertartások:
Virágvasárnap: 9.00 óra
Szent Három nap: 18.00 óra
Húsvétvasárnap: 9.00 óra

EGYHÁZI HOZZÁJÁRULÁS »

Korábbi nevén: „egyházi adó”.

Ez a pénz a plébániához tartozó kedves Hívek név és lakcím szerint is vállalt hozzájárulása a templommal és a plébániával kapcsolatos kiadásokhoz. Köszönjük a legkisebb, de a több ezer, néha százezer forintot is meghaladó adomány befizetését is.

A befizetés történhet az irodában és banki átutalással is.
Ebben az esetben kérjük, hogy a megjegyzésben legyen utalás erre „egyházi hozzájárulás” beírásával.

Bankszámlaszámunk: 11712004-20037934, OTP

Lehet zárt borítékban a perselyezők kosarába is bedobni. A borítékban a pénz mellett kis cédulán a név, a lakcím, az összeg is legyen feltüntetve.

Bizalommal kérjük plébániánk kedves Híveit, hogy aki még ebben az évben nem tett eleget lelkiismereti kötelezettségének, most még jóval karácsony előtt támogassa önkéntes hozzájárulásával anyagi kiadásainkat.

Tájékoztatásul közöljük: idén a közüzemi költségeink összesen 4.480.531,- Ft.
A hozzájárulásokból (adóból) származó bevételünk: 5.702.230,- forint. Azaz: 1.221.699,- forint a tartalékunk ebből a forrásból. (Szeptember végi adat)

Köszönjük hozzájárulását!