"Boldogok a szelídek, mert ők öröklik a földet."

Mt 5, 5

A HÉTEN LESZ »
Kedd: Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok Szerda: Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító Csütörtök: A Gyermek Jézusról nevezett (Lisieux-i) Szent Teréz szűz és egyháztanító Péntek: Szent Őrzőangyalok
Németh Ferencné (szept. 28.) Farkasrét
ONLINE SZENTMISE-KÖZVETÍTÉS »
Templomunkból online közvetítjük hétköznap a reggel 7 órai és vasárnap a 9 és 11 órai szentmiséket.
Magyar Katolikus Rádió (102.1 MHz)

EGYHÁZI HOZZÁJÁRULÁS »

Korábbi nevén: „egyházi adó”.

Ez a pénz a plébániához tartozó kedves Hívek név és lakcím szerint is vállalt hozzájárulása a templommal és a plébániával kapcsolatos kiadásokhoz. Köszönjük a legkisebb, de a több ezer, néha százezer forintot is meghaladó adomány befizetését is.

A befizetés történhet az irodában és banki átutalással is.
Ebben az esetben kérjük, hogy a megjegyzésben legyen utalás erre „egyházi hozzájárulás” beírásával.

Bankszámlaszámunk: 11712004-20037934, OTP

Lehet zárt borítékban a perselyezők kosarába is bedobni. A borítékban a pénz mellett kis cédulán a név, a lakcím, az összeg is legyen feltüntetve.

Bizalommal kérjük plébániánk kedves Híveit, hogy aki még ebben az évben nem tett eleget lelkiismereti kötelezettségének, most még jóval karácsony előtt támogassa önkéntes hozzájárulásával anyagi kiadásainkat.

Tájékoztatásul közöljük: idén a közüzemi költségeink összesen 4.480.531,- Ft.
A hozzájárulásokból (adóból) származó bevételünk: 5.702.230,- forint. Azaz: 1.221.699,- forint a tartalékunk ebből a forrásból. (Szeptember végi adat)

Köszönjük hozzájárulását!