"Mi mindnyájan, mint a juhok, tévelyegtünk, ki-ki a maga útjára tért, és az Úr mégis az ő vállára rakta mindnyájunk gonoszságát."

Iz 53, 6

A HÉTEN LESZ »
Hétfőn: De Brébeuf Szent János, Joques Szent Izsák áldozópapok és társaik, vértanúk, valamint: Keresztes Szent Pál áldozópap Csütörtökön: Szent II. János Pál pápa Pénteken: Kapisztrán Szent János áldozópap
ONLINE SZENTMISE-KÖZVETÍTÉS »
Online közvetítjük hétköznap a reggel 7 órai és vasárnap a 9 és 11 órai szentmiséket.
Magyar Katolikus Rádió (102.1 MHz)

Templomi javítások »

Képek Aba-Novák Vilmos freskójának restaurálásáról.
Fotó: Lambert Attila

2020. évi restaurálás 1. szakasza közben / május 5. »
2020. évi restaurálás 1. szakaszának zsűrizése / június 16. »
2020. évi restaurálás 2. szakaszának átadása / július 28. »

Templomunkban Aba-Novák Vilmos "A Teremtés 7 napja" c. mennyezeti freskóinak a restaurálása zajlik. Jelen szakaszban a teremtés IV. és V. napjait ábrázoló freskók, valamint az ezekhez csatlakozó 12 kis mezőben szereplő képek restaurálása történik.
A restaurálás Magyarország Kormányának támogatásával valósul meg.
(Támogatási azonosító: EGYH-KCP-19-P-0115)