"Mert úgy szerette Isten a világot, hogy egyszülött Fiát adta oda, hogy aki hisz benne, az el ne vesszen, hanem örökké éljen."

Jn 3, 16

Rétfalvi Zoltánné (júl.14.) Szt Gellért Plébánia
Bendefyné Képes Marianna (júl.15.) Óbuda

KERESZTELÉS TEMPLOMUNKBAN »
Matin Péter Máté (júl.19.)
HÁZASSÁGKÖTÉS TEMPLOMUNKBAN »
Bak Gábor - Kertész Zsuzsa (júl.18.)
Németh Balázs – Tóth Mercédesz (júl.19.)

ONLINE SZENTMISE-KÖZVETÍTÉS A VÁROSMAJORBÓL »
A hétköznapi 7 órai szentmisét továbbra is közvetíti a Magyar Katolikus Rádió templomunkból. (102.1 MHz)
NYÁRI MISEREND TEMPLOMUNKBAN »
július és augusztus hónapokban:
hétköznap: 7, 18
vasárnap: 7.30, 9, 11*, 18, 19.30 órakor

FERENC PÁPA IMÁDSÁGA A JÁRVÁNY IDEJÉN »

Ó, Mária, te mindig az üdvösség és a remény jeleként ragyogsz utunkon. Rád bízzuk magunkat, betegek Egészsége, aki hitedben szilárdan kitartva a kereszt alatt osztoztál Jézus fájdalmában. Római nép Üdvössége, te tudod, mire van szükségünk, és biztosak vagyunk, hogy gondoskodni fogsz arról, hogy mint a galileai Kánában, úgy most is visszatérhessen az öröm és az ünneplés a jelen megpróbáltatások után.
Isteni Szeretet anyja, segíts, hogy felismerjük és elfogadjuk az Atya akaratát, és megtegyük, amit Jézus mond majd nekünk, aki magára vette szenvedéseinket és fájdalmunkat, hogy a kereszt által elvezessen bennünket a feltámadás örömére. Ámen.
Oltalmad alá futunk, Istennek Szent Szülője, könyörgésünket meg ne vesd szükségünk idején, hanem oltalmazz meg minket minden veszedelemtől, ó, dicsőséges és áldott Szűz!