"Mi mindnyájan, mint a juhok, tévelyegtünk, ki-ki a maga útjára tért, és az Úr mégis az ő vállára rakta mindnyájunk gonoszságát."

Iz 53, 6

A HÉTEN LESZ »
Kedd: Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok Szerda: Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító Csütörtök: A Gyermek Jézusról nevezett (Lisieux-i) Szent Teréz szűz és egyháztanító Péntek: Szent Őrzőangyalok
Németh Ferencné (szept. 28.) Farkasrét
ONLINE SZENTMISE-KÖZVETÍTÉS »
Templomunkból online közvetítjük hétköznap a reggel 7 órai és vasárnap a 9 és 11 órai szentmiséket.
Magyar Katolikus Rádió (102.1 MHz)

FERENC PÁPA IMÁDSÁGA A JÁRVÁNY IDEJÉN »

Ó, Mária, te mindig az üdvösség és a remény jeleként ragyogsz utunkon. Rád bízzuk magunkat, betegek Egészsége, aki hitedben szilárdan kitartva a kereszt alatt osztoztál Jézus fájdalmában. Római nép Üdvössége, te tudod, mire van szükségünk, és biztosak vagyunk, hogy gondoskodni fogsz arról, hogy mint a galileai Kánában, úgy most is visszatérhessen az öröm és az ünneplés a jelen megpróbáltatások után.
Isteni Szeretet anyja, segíts, hogy felismerjük és elfogadjuk az Atya akaratát, és megtegyük, amit Jézus mond majd nekünk, aki magára vette szenvedéseinket és fájdalmunkat, hogy a kereszt által elvezessen bennünket a feltámadás örömére. Ámen.
Oltalmad alá futunk, Istennek Szent Szülője, könyörgésünket meg ne vesd szükségünk idején, hanem oltalmazz meg minket minden veszedelemtől, ó, dicsőséges és áldott Szűz!