"Örök életet adok nekik, nem vesznek el soha, nem ragadja ki őket a kezemből senki."

Jn 10, 28

Rétfalvi Zoltánné (júl.14.) Szt Gellért Plébánia
Bendefyné Képes Marianna (júl.15.) Óbuda

KERESZTELÉS TEMPLOMUNKBAN »
Matin Péter Máté (júl.19.)
HÁZASSÁGKÖTÉS TEMPLOMUNKBAN »
Bak Gábor - Kertész Zsuzsa (júl.18.)
Németh Balázs – Tóth Mercédesz (júl.19.)

ONLINE SZENTMISE-KÖZVETÍTÉS A VÁROSMAJORBÓL »
A hétköznapi 7 órai szentmisét továbbra is közvetíti a Magyar Katolikus Rádió templomunkból. (102.1 MHz)
NYÁRI MISEREND TEMPLOMUNKBAN »
július és augusztus hónapokban:
hétköznap: 7, 18
vasárnap: 7.30, 9, 11*, 18, 19.30 órakor

AJÁNLOTT IMA A LELKI ÁLDOZÁSHOZ »

Uram Jézus Krisztus, hiszek Benned, imádlak Téged és szeretlek Téged teljes szívemből. Bánom minden bűnömet, mert szeretnélek magamhoz fogadni a szentáldozásban, hogy Veled élhessek. Jöjj hát, ó Jézus, legalább lélekben költözz a szívembe, és végy lakást benne örökre!
A mi Urunk Jézus Krisztus Teste őrizzen meg engem az örök életre!
Köszöntelek, ó Jézus az én szegény szívemben. Neked adom magamat egészen. Tied akarok lenni életemben és halálom után is. Ámen.