"Ezeket azonban följegyezték, hogy higgyétek: Jézus a Messiás, az Isten Fia, s hogy a hit által életetek legyen az ő nevében."

Jn 20, 31

A HÉTEN LESZ »
Kedd: Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok Szerda: Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító Csütörtök: A Gyermek Jézusról nevezett (Lisieux-i) Szent Teréz szűz és egyháztanító Péntek: Szent Őrzőangyalok
Németh Ferencné (szept. 28.) Farkasrét
ONLINE SZENTMISE-KÖZVETÍTÉS »
Templomunkból online közvetítjük hétköznap a reggel 7 órai és vasárnap a 9 és 11 órai szentmiséket.
Magyar Katolikus Rádió (102.1 MHz)

AJÁNLOTT IMA A LELKI ÁLDOZÁSHOZ »

Uram Jézus Krisztus, hiszek Benned, imádlak Téged és szeretlek Téged teljes szívemből. Bánom minden bűnömet, mert szeretnélek magamhoz fogadni a szentáldozásban, hogy Veled élhessek. Jöjj hát, ó Jézus, legalább lélekben költözz a szívembe, és végy lakást benne örökre!
A mi Urunk Jézus Krisztus Teste őrizzen meg engem az örök életre!
Köszöntelek, ó Jézus az én szegény szívemben. Neked adom magamat egészen. Tied akarok lenni életemben és halálom után is. Ámen.