"Mert úgy szerette Isten a világot, hogy egyszülött Fiát adta oda, hogy aki hisz benne, az el ne vesszen, hanem örökké éljen."

Jn 3, 16

A HÉTEN LESZ »
Kedd: Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok Szerda: Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító Csütörtök: A Gyermek Jézusról nevezett (Lisieux-i) Szent Teréz szűz és egyháztanító Péntek: Szent Őrzőangyalok
Németh Ferencné (szept. 28.) Farkasrét
ONLINE SZENTMISE-KÖZVETÍTÉS »
Templomunkból online közvetítjük hétköznap a reggel 7 órai és vasárnap a 9 és 11 órai szentmiséket.
Magyar Katolikus Rádió (102.1 MHz)

AJÁNLOTT IMA A TÖKÉLETES BÁNAT FÖLINDÍTÁSÁHOZ »

Teljes szívemből bánom, ó, édes Istenem, hogy Téged oly sokszor és oly nagyon megbántottalak, mert ezáltal méltatlanná lettem kegyelmedre, kedvedből kiestem és mind ideig-, mind örökkévaló büntetésedet megérdemeltem. Kiváltképpen pedig azért bánom bűneimet, mert Téged, legfőbb jót, legjobb Atyámat és legnagyobb jótevőmet megbántottalak. Ó, édes Istenem, erősen felteszem magamban, hogy a Te kegyelmeddel téged, szerető jóságos Istenemet semmi bűnnel, de legfőképp ...
[itt gondolj azokra a bűnökre, amelyek ellen különös törekvéssel küzdesz] meg nem bántalak és a bűnre szolgáló alkalmakat gondosan elkerülöm. Kérlek, Uram, őrködjék fölöttem jóságos szemed, és add, hogy a következő napokat az eddigieknél jobban használjam! Boldogságos Szűzanyám, szent Őrzőangyalom, legyetek velem! Ámen.